Şirket Politikası
AnasayfaKurumsalŞirket Politikası
Şirket Politikamız
 

ÇAKIR YAPI SAN VE TIC A.Ş. ülkemizde bizden sonra gelecek olan nesillere daha iyi maddi varlık ve yaşam standartlarını sağlayarak, insanlarımızın yaşam kalitesinin iyileştirilmesi ilkesini benimsemiştir.

Bu amaçla benimsediği yönetim sistemleri çerçevesinde, yaşam kalitesinin iyileştirilmesi için yasal zorunluluklara ve teknik şartnamelere uygun sadece müşterilerinin degil, kullanıcılarında memnuniyetini gözeten, yaşam kalitesini arttıran yapılar inşa etmek, tüm imalat sürecinde çalışan güvenliğini, memnuniyetini ve çevreyi maksimum derecede gözetmek, teknolojik yenilikleri takip etmek ve sürekli eğitimler ile çalışanı ve imalat verimliliğini sürekli geliştirmek şirketimizin kalite politikası olarak benimsenmiştir.

ÇAKIR YAPI SAN. VE TIC. A.Ş. attığı her adımda ve yürüttüğü tüm faaliyetlerde, yasal yükümlülüklere uyarak, çevrenin en az  oranda etkilenmesini ve kirlenmenin asgari seviyede tutulmasına öncelik vermeyi  şirket prensibi olarak kabul ederek, proje bütçelerinin sağladıgı olanaklar çerçevesinde, çevreye en uyumlu malzeme ve teknolojiyi kullanmak ve her yeni projede çevreyi koruma ve kirliliği önlemede sürekli iyileştirme sağlayarak gelecek nesillere daha iyi yaşam kalitesi sağlayacak bir ortam bırakmak çevre politikamızdır.

ÇAKIR YAPI SAN VE TIC A.Ş. projelerini uygulamaya koyarken çalışanların sağlığını güvenli ve emniyetli ortamlar hazırlayarak sağlar. İşçi sağlığı ve güvenliğini en üst düzeyde kılmayı amaçlar, işçi sağlığını ve iş emniyetini mevzuatlara uygun bir şekilde optimum seviyede tutacak  teknolojiyi ve yöntemleri uygulayarak iç kazalarını önlemek ve yok etmek için gereken önem ve titizlikten kaçınmaz ve sürekli insan sağlığını tehlike altına koyan riskleri bertaraf eder.